ЗабаваТОП

ТОГАШ И БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ И БАРАШЕ СЕКС: Хелена одамна ги спакува куферите и замина далеку од Македонија – погледнете како изгледаше на почетокот од својата кариера

Малкумина се сеќаваат на Хелена во вакво издание

Фото: Инстаграм/ Хелена Роза

Хелена Роза додека живееше во Македонија важеше за една од најпопуларните дами на јавната сцена.

Шармантната Хелена беше познато телевизиско лице и модел, а нејзините провокативни едиторијали направени пред дваесет и повеќе години се уште се вртат во етерот.

линк за СЕКСОТ СО БРАНКО ТУКА

Како млада сакаше да експериментира со изгледот и важеше за девојка која пленеше каде и да се појавеше.

Фото: Инстаграм/ Хелена Роза

Впроем тоа можеме да го видиме и од фотографијата што Хелена ја сподели деновиве на Фејсбук.

Фото: Инстаграм/ Хелена Роза

Во прашање е фотка направена за весникот Екран на која Хелена позира во ултра кусо фустанче, качена на мотор, со руса коса во стилот на Мерилин Монро.

Фото: Инстаграм/ Хелена Роза

Денес малкумина би ја препознале на оваа фотографија, иако таа и на своите нови фотографии зрачи со истата онаа енергија како и во најдобрите времиња од сојата кариера.

Фото: Инстаграм/ Хелена Роза

Хелена во еден момент одлучи да се повлече од јавната сцена и заедно со својот сопруг Игор, кој е поранешен фудбалер, решија да заминат во Нов Зеланд. Со нив е и нејзината ќерка Кјара, а пред три години го добија и синот Тиан.

Фото: Инстаграм/ Хелена Роза

Таа денес е најсреќна кога слободното време го минува со своето семејство, а како што вели самата во едно нејзино интервју за порталот на новинарката Јорданка Ивановска Јоци, најмногу ужива кога готви и е пожртвувана мајка.

Погледнете како таа изгледала во младоста, но и како изгледа денес, во своите најубави години.

Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза
Фото: Инстаграм/ Хелена Роза


Македонија

Заболени
66,330
Мртви
1,877
Излечени
42,241
Активни
22,212
Last updated: 05/12/2020 - 03:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.