Забава

Тито: Аман бе овие медиумите и кога идам да какам у полското веце у Псача одма пренесуваат

не е ЈОСИП БРОЗ, ама ТИТО е ТИТО макар и од Алиекспрес пардон од Псача, алоо мајсторе не зборат за тебе не се потресуј какај си на раат

Тито Петковски:Зарем навистина мораат нашите медиуми секое “излегување по нужда”на Каракачанов јавно да го објавуваат??

“Зарем навистина мораат нашите медиуми,oсобено оние со национална концесија ,секое “излегување по нужда”на Каракачанов јавно да го објавуваат.Зарем сеуште не разбраа дека ,дневната доза на провокации што тој ја испорачува кон Македонија,му е единствената изборна програма за парламентарните избори што во Бугарија треба да се одржат во март идната година.Тие, фактички му прават бесплатна кампања.Навредите што ги упатува кон Македонија и омразата што ја шири кон нашите граѓани,му се единствената шанса да остане парламентарна партија во Бугарија и по мартовските избори.
Ве молам,престанете да му помагате,бидејќи тој тоа не го заслужува.Освен тоа,ќе помогнете нашите граѓани да си го сочуваат менталното здравје“,Фејсбук статус на Тито Петковски

Македонија

Заболени
55,127
Мртви
1,546
Излечени
32,894
Активни
20,687
Last updated: 24/11/2020 - 13:11 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.