Забава

ТИПИЧНА МАКЕДОНСКА МОЧЛА : „Јас не сум се родила да сецкам салата и да пијам ракија со маж ми

Одговор на македонска спонзоруша, мочла на прашање за брак, класика :

Македонија

Заболени
25,473
Мртви
874
Излечени
18,047
Активни
6,552
Last updated: 23/10/2020 - 09:56 (+02:00)
loading...

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker