Колумни

Ти „прчи си го“ во Грчка, деца нека те бранат! (фото)

Бојан Бифтек М.
@zmicenamice

Follow

Апасиев си го прчи у Грчка и праќа деца да го бранат и шкртаат плакати. Исто ко на протестите пред Собрание. Пушти деца да кршат и гнијат у притвори, па да бидат признаат вина, се кааат и бидат осудени. Лидериште <3
Image
Image


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.