БалканСекс

Теа Таировиќ ја користи секоја прилика да се одмори на плажа, и да најде некој да ја масира од позади

Теа Таировиќ ја користи секоја прилика да се одмори на плажа, а сподели и жешка фотографија на која позира во бикини (фото)

Каде и да настапува, Теа Таировиќ создава атмосфера за паметење, а публиката веќе заедно со неа ги пее песните од новиот албум.

Летово закажала настапи низ цела Европа, дури и беше запросена на еден од нив, а последниве денови ужива во Црна Гора.

Помеѓу гостувањата, Теа ја користи секоја прилика да се одмори на плажа, а сега своите следбеници ги почести со жешка фотографија на која позира во бикини.

Овој пат, пејачката позирала во плиткото, додека задникот го свртела кон камерата па предизвика голем број коментари.

„Ај човече“, „Каква риба“, „Најдобро“, се само дел од комплиментите за сликата која им се допадна на речиси 45.000 луѓе!

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Теа ТаировиќПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.