КолумниТОП

ТЕ УБАВ КАНДИДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК ЗА КУМАНОВО НАМЕСТО МАКСО ОД СДСМ МАЦО ДА БИДЕ, ЈАС СУМ ЗА!

“Доколку граѓаните на Куманово мислат дека Мартин Костовски е најдобро решение за новиот татко на градот , јас со гордост и голема обврска ќе го прифатам предизвикот да бидам новиот градоначалник на Куманово”.


Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 23:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.