Колумни

Татјана Васиќ и Васко хулахопка биле во врска осум години

ПОРАНЕШНАТА ДЕВОЈКА НА ВАСКО ЕФТОВ ТАТЈАНА ВАСИЌ СЕГАШНА ЉУБОВНИЦА НА НИКОБ ГО НАПУШТА МИНИСТЕРСТВОТО ЗА ЗДРАВСТВО И СЕ ВРАЌА НА НЕЈЗИНОТО МЕСТО ВО ПРАВДА ТАЊА ВАСИЌ ВО МЗ РАБОТЕШЕ КАКО ПОЗАЈМЕН КАБИНЕТСКИ СЛУЖБЕНИК И СЕКАДЕ АЛФА И ОМЕГА Е. ПРЕД ТОА КАТАСТАР И ОБРАЗОВАНИЕ ПРАВДА ПА ЗДРАВСТВО СЕКАДЕ ДА ЛАПА ЈА ВРТАТ. ТОДОРОВ ЦЕЛО ВРЕМЕ УРГИРА ЗА НЕА. ИНАКУ ЕДНА ДОЗВОЛА ДА ДАДЕ ЗА ОРДИНАЦИЈА Е 10 ИЛЈАДИ ЕВРА, А ЛАБАРАТОРИЈА 20 ИЛЈАДИ ЕВРА…

еве дојава

tatjana vasic mu bese verenica na vasko eftov on ja vraboti vo ministerstvoto za pravda ama ona odma si najde drug tamu i se omazi,mu ja raskina veridbata na vase.Smesen par bea,ona edna glava povisoka od nego ama mu stana ljubovnica oti i bese urednik vo a1 tv. Apsolutno od interes pa i veridbata bese taka i koga ja zaposli mu ja udri klocata,ja raskina veridbata

Нема достапен опис

ЛИЦЕМЕРИЕТО НА ТАТЈАНА

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.