Колумни

Танчо од Струмица голем криминалец бил, класика џандар кој е уствари кримос и дудлач, ама ќе го јадеее

Нема достапен опис

Танчо Пројковски повторно е началник на СВР Струмица

Режимската полицијата на Заев и Спасовски почна да пука врз малолетници: Во Струмица ранети деца на возраст од 16 и 17 години - МаркукулеМакедонија

Заболени
106,110
Мртви
3,176
Излечени
94,275
Активни
8,659
Last updated: 06/03/2021 - 08:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.