БалканСекс

Тамара позира во бикини, едвај покри дел од големите гради (ФОТО)

Тамара позира во бикини, едвај покри дел од големите гради (ФОТО)

Тамара Ѓуриќ неодамна беше на одмор со својата ќерка и мајка, од каде често се огласуваше.

Таа и нејзиниот поранешен избраник Никола Качервиќ ставија точка на бракот, но тоа не ги спречува да поминуваат време заедно со својата мала Тамара.

Тамара сега проговори за разводот:

-Дефинитивно ставивме точка на бракот, но не и на семејството. Ќе бидеме заедно кога ќе и треба на Тамара,  рече Ѓуриќ.

Инаку, Тамара е позната како некоја што сака да објавува провокативни фотографии со кои често ги радува своите следбеници на социјалните мрежи.

Ѓуриќ сега ги остави без здив сите нејзини фанови, особено машката популација.

Тамара е снимена покрај базенот каде позира во минијатурни бикини и ги покажува стомачните.

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.