Балкан

Тамара Ѓуриќ со еротско видео од масажа, речиси се’ покажа: Од „подножјето на меѓуножјето“ до венериниот брег и… „кањонот на желбите“

Српската старлета Тамара Ѓуриќ откако во 4-тиот месец од бременоста прележа корона, па и бременоста и опстанокот на бебето и беа доведени во прашање,  среќно се справи со тој проблем и се породи на 3-ти јануари годинава, раѓајќи здраво девојче кое го доби истото име како и мајката – Тамара.

Не помина долго време, а старлетата уште при првите прошетки на ќеркичката низ белградските улици, покажа дека изгледа како да не се породила. Фит, во топ форма, со тело-вретено…!

Тоа го потврди и неодамна, кога беше уловена како со шмрк под висок притисок го пере автомобилот, ама притисокот на сите што ја видоа објавената фотографија всушност им го качи самата старлета. Тамара изгледа подеднакво атрактивно, провокативно и секси како и пред да остане бремена.

Со најновата обајава на Инстаграм, таа откри една од тајните на својот совршен изглед…

 

Всушност, откри многу повеќе, откако старлетата се снимала при масажата покажувајќи го своето заносно тело, со фокус на на „подножјето на меѓуножјето“, кое белото парче крпче во вид на мини гаќички, едвај ја покрива ерогената зона, венериниот брег и… „кањонот на желбите“!

 

Интернетот не престана да „гори“, откако еротското клипче на Тамара, илјадници гледаат од самрак до зори!

 


Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.