Црна Хроника

Таксист краде пакет пиво од трафика во Карпош (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како маж кој вози такси, краде пакет пиво од трафика.

Додека продавачот го услужува својот муштерија, таксистот внимателно го крева пакетот со пива и го носи до неговото паркирано возило веднаш до трафиката.Според објавата кражбата се случила во Скопје, во населба Карпош.

Македонија

Заболени
25,473
Мртви
874
Излечени
18,047
Активни
6,552
Last updated: 23/10/2020 - 10:26 (+02:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker