КолумниТОП

Таче! Сета вина ја сносиш лично ТИ!

Можно е да е слика од 3 луѓе, луѓе што стојат и текст

Таче! Сета вина ја сносиш лично ТИ! Прво со твоето НЕ, за потоа да го смениш во ДА! Слушај ме што ти велам – повлечи се пред целата ситуација да излезе од контрола! А верувај дека натаму е тргната работава! Бандити ти се шетаат по Скопје со пиштоли и пукаат кон народот! Прогласете распуштање на Парламентот и веднаш на предвремени избори! Само така ќе се релаксира состојбата, а потоа ќе владее тој што навистина ќе ја добие довербата кај народот! Брани го предлогот на избори, па види дали ќе ја добиеш поддршката од народот.
Свестете се додека сè уште има време!
Можно е да е слика од 15 луѓе, луѓе што стојат и надвор
Можно е да е слика од 9 луѓе, луѓе што стојат и текст кој вели „RES A“


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.