Колумни

TAЧЕ СЕ ПРАВИ НАМЕРНО ДЕКА Е ГЛ*П, МУ ОДГОВАРА ДА Е ЌУРКА

Ваков хаос никогаш не владеел во оваа “држава’’!
Ти му докажуваш дека во државна институција се краде, УЈП ги казнува, Премиерот ти вика дека прво треба да се обезбедат докази. WTF??? Овој сеуште не знае дека е Премиер, прв човек во извршната власт!
Овој брод нема капитен одамна, тој го напушти бродот, а кормилото го фати човек што не знае да вози електричен тротинет.
Оваа власт не треба да падне затоа што одамна се паднати.
Нема достапен опис


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.