ЗанимливостиТОП

СВЕ СИ ИБА МАЈКАТА ДАМЈАН МАНЧЕВСКИ ГИ КАРА КОМУЊАРИТЕ ДА ЧИСТАТ УЛИЦИ НЕ ДА ДРЕМАТ ПО ДОМА

May be an image of еден или повеќемина, снег, road и текст кој вели „dmanchevski Liked by marinela and others dmanchevski Bo o6иKoлKa Ha cKonje. Hи Tpar Hи rлac oA rpaAcKиTe cлyж6и.“

May be an image of снег и roadМакедонија

Заболени
106,110
Мртви
3,176
Излечени
94,275
Активни
8,659
Last updated: 06/03/2021 - 09:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.