Занимливости

СУПЕР КАМПАЊА НА ВИП, штета што интернетот им е тапа па не можете да ја видите

Она кога Вип пушта кампања со линк, а понудата не можеш да ја видиш! А видеото одлично, поздрав до таткото од рекламата нека ми се јави после!

Фотографија на Ina Mnogufina.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.