Занимливости

СУПЕР ДЕЧКО БРАВО, АЈДЕ СЕГА И ПРОВЕРКА ОД КАЈ ТИ ТЕБЕ ПАРИ ДА ПЛАЌАШ ТУЃИ КАЗНИ?

НАСЛОВОТ Е ИРОНИЈА ПОШТО ТОА Е СЛЕДНО ДРЖАВАТА ДА ПРОВЕРИ КОЈ ПЛАЌА И СО КАКВИ ПАРИ ПЛАЌА И ИТН ИТН

Сликата може да содржи: еден или повеќемина, луѓе кои стојат, дрво и од надвор

20 kazni vo Ohrid.. napisani, za praznikov im gi plakam jas !
Kapacite posetitelite kazneti.. slobodno neka mi gi donesat kaznite
Za mnogu Godini !!
Сликата може да содржи: еден или повеќемина, од надвор и текст
Сликата може да содржи: 1 лице, селфи и зголемено


Македонија

Заболени
106,832
Мртви
3,185
Излечени
94,461
Активни
9,186
Last updated: 07/03/2021 - 05:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.