Црна Хроника

Струмичанец си ја претепа девојката многу му намигнувала на Вице Заев и овој го фанала љубомора па бам трес ја набамкал

Струмичанец си ја претепа девојката

На 18.06.2022 во 21.35 часот во СВР Струмица бил извршен службен разговор со В.Т.(34) од Струмица затоа што претходно физички нападнал 37-годишна струмичанка со која бил во врска.

По целосно докумнетирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.