ТОПЦрна Хроника

Струен удар е причината за смртта на Петрушевски

ктерот Ванчо (Иван) Петрушевски починал од струен удар, неофицијално е информацијата до која дојде „Фокус”.

Настанот се случил денес, во Орешани, а полициските екипи моментало биле присутни на увид на самото место. Од МВР велат дека сеуште не можат да откриваат детали, бидејќи увидот е во тек.

Веста дека познатиот глумец трагично го изгубил животот ни ја потврди неговиот колега, актерот Сашо Тасевски. Повеќе детали за настанот наскоро.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.