КолумниТОПЦрна Хроника

СТРАШНО! БОЛНИЦАТА НА ЖАН МИТРЕВ Е ВТОРА ПО РЕД ЖОЛТА КУЌА ПОСЛЕ ОНАА ВО КОСОВО, ЧИТАЈТЕ ЗА УЦЕНИТЕ КОН ВРАБОТЕНИТЕ И ТУЖБИТЕ ШТО СЕ СПРЕМААТ

Црни денови за Жан Митрев уценува вработените да го фалат, ама 400 души во МРТ се јавиле изјава да дадат како ги малтретирал

ВИДЕО) Во „Жолтата куќа“ во Албанија се вадеа органи на Срби, кои се продаваа на клиники низ Европа - еМагазин

Жан Митрев сериозно уплашен од документарниот филм кој ќе се емитува на МТВ изготвен од ИРЛ барал од вработените и нивните семејства да објавуваат идентичен текст каде ќе го фалат газдата на социјалните мрежи башка што текстот е  неписмено срочен па и објавите се  хаотични и нивните пријатели им се смеат оти не се брани криминал со убиство како кривично дело. Смешна е сликата од Жан која се споделува каде е од некои дамнешни времиња, сега тој е остарен брадосан дрт старец прав исил дедо…

Мора да спомнеме дека 400 луѓе пациенти на оваа приватна болница се јавиле во МРТВ ДА ДАДАТ ИЗЈАВА КАКО ЛОШО БИЛЕ ТРЕТИРАНИ И ЛУЃЕ КОИ ИЗГУБИЛЕ ЧЛЕНОВИ НА СЕМЕЈСТВОТО ЗАТОА ШТО БИЛЕ НЕЕТИЧКИ ТРЕТИРАНИ И ЛЕЧЕНИ..

Од понеделник сурија адвокати ќе ги загреат прстите на сите што им должи Жан Митрев спремаат тужби затоа што после емисијата оваа болница ќе биде под опсервација на ОЈО И НАЈВЕРОЈАТНО ЌЕ БИДЕ ПЛОМБИРАНА ова е втората жолта куќа за пацинетите од Македонија и Косово..СЛЕДЕТЕ ЈА ЕМИСИЈАТА НА ИРЛ НА МРТВ1 НЕДЕЛА 20 ЧАСОТ И 15 МИНУТИ.

Ѓорѓи Темов:Dobro utro ! Ako mene me Spomnete vo emisijata ! so dukumenti imat zemeno 35,000€ i zan mitrev avionot 20000€ vkupno 55000€ a e napisano 55000€ naplateno kaj nego ! Ispravka samo napravi ! Ako treba uste nesto da zi dadam izjava za ova emisija po tel ! Da se slusneme ako sakas

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.