СветСекс

СТРАШНИ ТРАГЕДИИ НА ОВИЕ П*РНО АКТЕРИ! За 3 месеци починале 5 девојчиња и сите имале по еден ГОЛЕМ проблем! ФАТАЛНА СУДБИНА

За само три месеци во медиумите се појави страшна вест за смртта на порно актерките , која загрижи многумина и покрена многу прашања.

Едната од нив била пронајдена мртва во нејзиниот кревет. Друга се обеси во парк недалеку од домот што го делеше со сопругот, третата се предозира со дрога, а уште две актерки подоцна беа пронајдени мртви.

Шајла Стајлс почина на 35-годишна возраст во ноември 2017 година, таа беше канадска порно актерка, а нејзиното вистинско име беше Аманда Фридланд. Таа започна чудна серија трагични завршетоци за порно актерките што загрижи многумина, особено нивните колешки, поради сомнежите и теориите на заговор што се појавија во тоа време.

Порно ѕвездата Аугуст Ејмс беше пронајдена мртва во декември 2017 година, соопшти тогаш калифорниската полиција. Август имала 23 години кога се обесила. Луѓето кои биле блиски до неа веруваат дека таа решила да си го одземе животот бидејќи наводно била склона кон депресија.

Порно ѕвездата Јуризан Белтран, познат како Јури Лавот, е пронајдена мртов на 32-годишна возраст.

„Целиот тим на „Порнстар платина“ е уништен од загубата на еден од своите членови. Јури секогаш беше љубезен и на сите ќе ни недостасува“, изјави тогаш за XBIZ.net Ден Хог, еден од директорите на „Порнстар платина“.

Причината за смртта не е потврдена, но се верува дека актерката починала од предозирање.

Оливија Нова, модел и порно актерка, почина на дваесет години, а нејзината ненадејна смрт ги шокираше сите.

“Иако Direct Models ја претставуваше кратко време, сфативме дека Оливија е убава девојка со слатка насмевка и нежна личност. Уште една, премлада. Во шок сме и навистина не го очекувавме ова. Почивај во мир, сладок ангел“, беше напишано во тогашните изјави на нејзините агенти.

Таа беше активна на социјалните мрежи, а последен пат таму објави на Божиќ, кога напиша дека празниците ги поминува сама и навести дека е во депресија.

По празниците не се вратила на снимање, а агентот ја нашол мртва во станот во кој живеела.

Сепак, како што се наведува, полицијата најпрвин ја истражувала можноста за убиство бидејќи била пронајдена полугола на креветот со модринки на нозете. Потоа се појави веста дека се работи за самоубиство, а потоа и официјалниот извештај во кој се наведува дека починала од сепса, која ја добила како последица на уринарни и бубрежни инфекции.

Оливија Луа почина две недели откако трагично и го заврши животот на Оливија Нова. Луа почина на 24-годишна возраст во установа за рехабилитација во Лос Анџелес, а причината за смртта се уште не е објавена. Како што се сомневаат, младата порно актерка починала бидејќи се предозирала со апчиња.

„Оливија не може да работи од почетокот на октомври минатата година и се справува со многу лични проблеми. Речиси три месеци е на рехабилитација. Излезе пред еден месец и се надеваше дека наскоро ќе продолжи со работа. Денеска дознавме дека „Пред една недела, таа беше вратена во друга установа во Западен Холивуд и таму беше пронајдена мртва. Нејзиното семејство беше загрижено поради големата количина на лекови што и беа препишани. Доколку ги измешала со дрога или алкохол, тоа можеше да биде причина за нејзината смрт“, пишува во соопштението на агенцијата „ЛА Моделс“.

Откако пет порно актерки трагично го завршија својот живот, нивната колешка Џинџер Бекс проговори на тема статусот на девојките и жените кои се занимаваат со овој бизнис. “Начинот на кој општеството се однесува кон порно актерките нè прави уште подепресивни. Тешко е кога постојано се чувствуваме како граѓани од втор ред”, рекол тогаш Бекс и додал:

„Подолго време страдав од депресија поради работата што ја работам.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.