ЗабаваЗанимливости

Страше од Гром да ви каже како да направите урда на ку..от пардон на на пенисо*

видел малце урда мисли бачило има

Многу вкусно прженце со домашна урда и домашни поперки 🧡
Сега Страшката ќе ви каже едноставен рецептот да си направите сами ДОМАШНА УРДА МНОГУ ВКУСНА : Ставате Кисело млеко на шпорет , кога ќе зоврие , ставате пресно млеко и мешајте , за 5 мин ќе добивате Урда . Толку е 🔥
БИДЕТЕ КРЕАТИВНИ И НАПРАВЕТЕ 💥


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.