Македонија

СТОКА У СТРОЈ

Градоначалникот на Паланка Борјанчо нека ги прибере добичиња у кошара. Греота е! ЕУ чекај не! Ние доаѓаме по најтешкиот Пат,нема кај да ја оставиме стоката.
Дали треба да настрадаат невини граѓани па тогаш Општината заедно со нејзиниот татко и останатите институции да реагираат?! Борјанчо,срам си за Крива Паланка.
Нема достапен опис


Македонија

Заболени
101,214
Мртви
3,111
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 26/02/2021 - 10:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.