Забава

СТОЈНЕ МА ДА НЕ Е ФОТОШОПОТ И СЕЉАЦИТЕ ТИ ПЕНИС У ТВОИ РАЦЕ НЕМАШЕ ДА ВИДИШ

Stojne bila nevina pisuvaat vo portalot ubavina I zdravje. Znaci sekoj normal en covek znae deka pevaljkite posebno ovie sto gi ima po kafanite se se samo nevini ne posebno ne Stojne koja sto se druzi so zeneti mazi I tie prikazni deka karierata ne ja gradi na smetka na Provokativen izgled prodavaj ja kaj onie seljacite od skopska crna gora. Ima I pametni od tamu da ne se navredat site. Stojne e edno kuso kokovce I ako ne bese pevaljka nemase k.. Da vidi. Ima seljaci sto se palat na pevaljki.. Zatoa imas sreka nasha nevina,, stojne

Пејачката Стојне Николова позира и провоцира: Облече палто со деколте до папок! (ФОТО)

Младата фолк-пејачка Стојне Николова важи за една од нашите пејачки, која кариерата не ја гради на сметка на провокативниот изглед, скандалите и слично како што тоа го прават некои нејзини колешки.

И кога ќе се „соблече“, Стојне тоа го прави со вкус и се во границите на нормалата.

Таа овој пат на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која таа позира во кратки панталолни, додека горе носи отворено палто со деколте речиси до папок.

Прекрасна природна убавина“, „Убави нозе“, „Убава дама“, се дел од коментарите кои нејзините фанови напишале под фотографијата.

Погледнете:

 

Фото: ИнстаграмМакедонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:00 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.