БалканСекс

Станија никогаш позгодна со македонски пари се дотеруе

Станија никогаш позгодна

Српската старлета Станија Добројевиќ не седи мирна. Тааовој пат седна на хаубата на бесен автомобил, а во минијатурно бикини позираше и се намести, додека фотографот ја фотографираше од сите страни. Таа го фотографираше задникот, силиконските гради и секој дел од телото, а на коментарите им се немаше крај.

Неодамна во јавноста излезе првиот список на учесници на новата сезона на Задруга, а овој пат на него се најде и Станија Добројевиќ, која според медиумите треба да влезе само како гостинка.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.