Балкан

СРПСКАТА ВОДИТЕЛКА ЈА ШОКИРАШЕ ЈАВНОСТА: Не фарбам јајца,јас седам на јајца и мешам

Донитајте и поддржете не за повеќе...

Водителката Јована Јеремиќ, позната по своите необични, а понекогаш и пред сè шокантни изјави, овој пат ги изненади сите кога спомна што мисли за домашните обврски, но и празнички особено сега кога сите се фалат на социјалните мрежи дека вапцале велигденски јајца.

Како што вели, таа не прави апсолутно ништо!

Јована објави фотографија на Инстаграм во која јасно стави до знаење дека не е домаќинка.

– Не готвам. Не чистам. Не перам. Не пеглам. Не фарбам јајца. Бизнисот е мојот живот. Јас сум неверојатна во тоа – вели водителката.

Image

 Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.