ЖивотТОП

Среќна Нова Година и честит Божик драг Зоран Заев од ДОКАЗМ Снимките Стево за тебе ќе ги објави ли?

Стварно ли Зоки Стево преку АР имал твои снимки со швалерки и ти рекол ако идеш против мене за претседател ќе те разведам?

Да Зоки гратис е ова ние не сме ко Забрчанец, Мухи, Коко Бојаровски нон стоп да ти бараме пари и да те рекетираме и да ти се правиме пријатели не сме говна ко оној Маричиќ рекетарот…не мораше Мухамед Зекири у елитна населба у Бардовци да живее на твој грб бе Зоране? Па и таа Радмила сети се се скаравме ради неа а најголемите дворски игри таа ти ги стокми бе мој Зоране…

Да Зоки чудно е што ние ете ти честитаме, ама ние не сме душмани ние знаеме дека сега тебе никој не ти честита не ти се лиже од твоите те заборавија отфрлија шутнаа сега се лижат кај Таче, БЦ и компанија и тоа е нормално ние знаеме како е да си горе па долу да имаш па да немаш.

Џабе милионите драг Зоки кога не те ценат, гајрет знаеме и дека нема да одиш за претседател се плашиш од Стево има бомби за тебе ти запретил, ако  се дрзнеш ке ги објави па ќе ти се растури семејството и кога сме до семејството држи се до нив само они те сакаат ние сите други те мразиме! Уживај у милионите Зоки пријателе наш

пс еве како се разделивме со Зоки на денот кога си даде оставка која злоба и срџба ја има нашиот екс премиер 2017 беше твоја година се после тоа ти е поразПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.