КолумниМакедонијаТОП

Срамота! Градоначалникот на Гази Баба плаќа само на деца на вмровци да одат на летување, граѓаните бесни зар нашите деца не живеат во оваа општина зар преку децата ни се одмаздувате!!!

Боби праќа само деца на партиски послушници на летен камп, жителите бесни од Гази Баба зар нашите деца не се деца или има повластени деца?

АБЕ КУСКУЛЕ НЕЛИ Е ГРЕВ ПРЕКУ ДЕЦА ДА СЕ ОДМАЗДУВАШ? НЕ ТИ Е НИ МАЛЦЕ СРАМ И ТЕБЕ И НА ТОЈ ШТО ТЕ ПОСТАВИ БЕШЕ И ОСТАНА БЕДНО ШОФЕРЧЕ НА ДИМЕ СПАСОВ

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.