Балкан

Спортски новинарки од Албанија се соблекле, ставиле фантомки на глава и ги запалиле социјалните мрежи

Се фотографирале во минијатурни костими за капење, а лицата им биле прекриени со фантомки.

 

Провокативните албански спортски новинарки Адел Лами и Лејла Краја, кои со својот изглед привлекле големо внимание на натпреварот Тирана-Црвена Ѕвезда во Албнаија, сега повторно се нашле центарот на вниманието.

 

Овие атрактивни новинарки со својата провокативна објава на Инстаграм предизвикале бурни реакции во регионот.

 

Се фотографирале во минијатурни костими за капење, а лицата им биле прекриени со фантомки.

 

Едната од нив симулирала држење на пиштол, а тој потег предизвикал бројни коментари под фотографијата.

 

Има такви кои се воодушевени, но има и дел кој го осудиле однесувањето на новинарките.Македонија

Заболени
101,214
Мртви
3,111
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 26/02/2021 - 10:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.