Живот

СПОДЕЛУВАЈТЕ! Се бараат овие две девојки од Велес кои исчезнаа пред два дена

Spodelete ja ova informacija
Сликата може да содржи: 2 луѓе, ноќе
8 ч. 
СПОДЕЛУВАЈТЕ!
Се бараат овие две девојки од Велес кои исчезнаа пред два дена, односно последен пат се видени на 27.12.2020. За било какви информации пишете ни во порака!


Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 08:15 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.