Занимливости

Специјалецот го замоли Јанко Бачев ако сака да се симне од кровот на оклопното возило!

Путиновите пиони ја нападнаа полицијата

Јанко Бачев, со руско знаме во раката, ги повикува своите сопартијци (тренирани за насилство), да ја нападнат полицијата.

Gepostet von Seir am Sonntag, 17. Juni 2018

Многу бесен план објави Миленко на Дудинка, утре имале намера уште во поголем број да се судрат со полицијата со цел Иванов да мора да прогласи воена состојба и ВМРО да се врати на власт!

ОВие ВМРО-вците политиката ја сфаќаат ептен бејзик левел, нема кај нив многу вртење како облак около Крагуевац…

Нема кај нив демократија и слични заебанции, Хорхе прецедникот воена дангере и ај чао, после што ќе прајме не е битно…

 ВАНКОВСКА ПОВРЕДЕНА ВО НАСИЛНИТЕ ПРОТЕСТИ, А Е ШЕФ НА УКИМ НА КАТЕДРАТА ЗА МИР И РАЗВОЈ!!!

Инаку  Ванковска е шеф на одделот за постдипломски студии на катедрата за мир и развој…Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:30 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.