Балкан

Сораја не престанува да ги полудува мажите ама и жените не останаа рамнодушни сакаат да ја тепаат (ФОТО)

Сораја не престанува да ги полудува мажите ама и жените не останаа рамнодушни (ФОТО)

Една од најпопуларните балкански старлети Сораја Вучелиќ очигледно го живее животот  на „висока нога“.

Таа на своите фанови на социјалните мрежи постојано им споделува фотографии на кои се гледа како ужива на егзотични дестинации.

Старлетата летово се забавува и проведува со своите исто така секси пријателки во Марбеља, Шпанија.Македонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 10:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.