СветСекс

Сопругот ѝ спие со други жени за пари, а таа е среќна што не ги бакнува

Британката Ејприл Харис (37) ја има една од најчудните љубовни приказни, откако веќе подолго време е во брак со Џејми Перкинс (37), кој е професионален жиголо!

Нема достапен опис

Za ovoj vikaat gradonacalnik bil 😁

Можно е да е слика од 5 луѓе и луѓе што стојат

Речиси три децении работи како жиголо, што покрај месечните плати од „редовните“ работни места им носи и околу 600 евра во куќата.

– Не постои полесен или побрз начин да се заработат пари, а тоа се вклопува во мојот деловен и семеен живот. Ејприл понекогаш го зема предвид вниманието што го добивам од другите жени, но на крајот од денот знае дека сум само нејзин – вели Џејми.

Тој е искрен за тоа што го прави откако ја запознал, а од својата 19-та година спие со жени за пари, па досега имал врски со повеќе од 1.000 жени.

 

 

Се започнало кога работел како спортски терапевт, а неколку клиенти му предложиле да почне да заработува дополнително со „дополнителни услуги“. Отпрвин ги одбил, а потоа решил да се обиде и така станал жиголо.

Џејми има три деца од првиот брак, додека  со Ејприл има 19-годишна ќерка и истакнуваат дека за издржување на четири деца се потребни многу пари. Таа вели  е свесна дека тоа што го прави нејзиниот сопруг е контроверзно, но дека чувствува голема почит кон маж кој е подготвен да направи се за семејството.

Исто така, Ејприл вели дека иако е свесна дека Џејми спие со други жени само поради пари, понекогаш сепак е несигурна.

 

 

– Јас сум обична жена, сите имаме работи кои не ги сакаме кај себе. Имам стомак и иако никогаш не сум била љубоморна, се чувствувам несигурно кога му мавтам на Џејми, а знам дека ќе спие со друга жена. Но, тој секогаш ме смирува, а иако за момент се чувствувам несигурно, разговараме за се – забележува таа и додава дека сопругот ја нарекува своја кралица и постојано и кажува колку е убава.

Џејми вели дека односот со жената што ја сака е многу поразличен од она што го прави за пари.

 

Нема достапен опис

 

– Не ги бакнувам моите клиенти, тоа е само за Ејприл. Исто така, не спијам со мажени жени, освен ако нивните сопрузи не се согласат. Нема блискост со клиентите, а кога ме бакнува Ејприл е огнено. Таа е единствената жена за мене – тврди Перкинс.

Жена која е мажена за жиголо признава и дека е свесна дека клиентите на нејзиниот сопруг понекогаш се врзуваат за него, па имало и такви кои ненадејно доаѓале на нивната врата.

 

 

– Љубезно им велам да си заминат и ги плашам. Но, еднаш дури моравме да се преселиме за да побегнеме од жената со која спиеше Џејми – заклучи Ејприл Харис.

Преземено од: https://www.espreso.co.rs/Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.