Свет

СОПРУГОТ ЈА ЗАТЕКНАЛ ГОЛА СО СВОЈОТ ТАТКО: ЅВЕЗДАТА ОД СЕРИЈАТА “КОГА ЛИСЈАТА ПАЃААТ” ВО ЦЕНТАРОТ НА СЕ*С СКАНДАЛ!

Турската актерката Гокче Бахадир, ѕвезда од серијата “Кога лисјата паѓаат” неодамна во едно интервју проговори за љубовта и се пожали дека нема среќа во тој поглед. Но, набрзо се појавија шокантни информации за нејзиниот љубовен живот.

Имено, актерката пред девет години се омажи за актерот Али Сунал, а нивната брачна среќа не траеше долго. Само седум месеци откако го кажа судбоносното “да”, актерката им се доверила на своите блиски пријатели дека не е среќна со Али, пренесуваат медиумите.

Сепак, вистината набрзо излезе на виделина. Извори блиски до актерката тврдат дека нивниот брак се распаднал затоа што Али ја фатил сопругата во “љубовен клинч” со неговиот татко Кемал Сунал, кој починал неколку години подоцна.

– Кемал беше познат како голем плејбој, а ни Гокче не можеше да одолее на неговиот шарм.

Тие двајца започнале афера само неколку дена откако тој и официјално станал нејзин свекор. Помеѓу нив долго време имаше фатална привлечност, а тоа не можеше да го спречи ниту тоа што Кемал е 30 години постар од неа и дека е татко на нејзиниот сопруг – открил извор близок на актерката.

Романсата ја чувале во тајност за да не предизвикаат раскол во семејството, а ги разоткрил Али кој бил на пат додека неговата сакана се забавувала со татко му. Според турските медиуми, актерот два дена порано се вратил дома сакајќи да ја изненади сопругата, но набрзо самиот се изненадил. Прво откако го видел автомобилот на татко му во нивниот двор, а потоа следел уште поголем шок кога ги затекнал голи во дневната соба.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.