Филмови

Songbird (2020)

Во 2024 година пандемија го опустошува светот и неговите градови. Центриран на неколку луѓе додека се движат низ препреките што во моментов го попречуваат општеството: болести, воена состојба, карантин и будни лица.


 Македонија

Заболени
89,463
Мртви
2,739
Излечени
74,800
Активни
11,924
Last updated: 21/01/2021 - 06:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.