БалканСекс

Софија Милошевиќ како од мајка родена: Носеше само накит, а градите ги покри со рацете (видео+18

Софија Милошевиќ како од мајка родена: Носеше само накит, а градите ги покри со рацете (видео+18)

Софија Милошевиќ важи за една од најубавите жени на јавната сцена, а сега докажа и зошто.

Имено, манекенката на својот Инстаграм објави видео како позира гола во када и ги воодушеви своите следбеници. Софија цело време ги покриваше градите со раце, а според сè не носеше облека.

Единствено што носеше беше накит, неколку нараквици и прстени, а косата и беше подигната со шнола.

Инаку, оваа објава за помалку од еден час имаше над 6.000 лајкови и неколку стотици коментари, а сите ја пофалија колку добро изгледа.

 

Фото:Принтскрин/Инстаграм/sofijamiloПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.