ЗабаваТОП

СО ОВИЕ ДВЕ РАЦЕ И ДЕСЕТ ПРСТИ ОБОЖАВАМ ДА ФАЌАМ ТОПКИ КОЖНИ (ЗА КОШАРКА)

ЕДЕН УБАВ ДЕН СО МЕРИ

Сакав да бидам претседателка а сакам и во раце да држам топки затоа станав претседател на здружението на прволигаши во кошарка

Искрено појма си немам од кошарка ама многу сакам топки што поголеми тоа подобро.
Овде почна гзот да ми се поти ама на сликата не се забележува.
Нај нај сум во Битола ми нема рамна, добро де има една Елена другарка на маж ми ама јас сум дама бре
Сега ќе ставам една песна а вие погодете за кого е
Не е за овој иако е уф и би го оф леле ах леле
Туку е…… Мојата нај голема љубов а тоа е
Го обожавам ма го сакам бре Чек да ставам една слика и од маж ми да не се налути
Сори грешка
Овде е со другарчиња и најблиската другарка

Му верувам
Овде демек се сакаме
Е ова е права ствар ај чао сега кога по долго ја гледам ми се… Врти

Македонија

Заболени
55,127
Мртви
1,546
Излечени
32,894
Активни
20,687
Last updated: 24/11/2020 - 15:41 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.