Живот

Со мало задоцнување градоначалникот на Скопје објави дека оваа година ќе биде бериќетна и за него..

Лепчето со паричка се падна кај градоначалникот Петре Шилегов. Според верувањата, тоа значи дека ќе го следи среќа во текот на целата на година…Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.