Занимливости

Сликата на Заев со „мерцедесот“ е од вчера во Гевгелија, постот на „вистинометар“ е од пред три и пол години

Сликата на Заев со „мерцедесот“ е од вчера во Гевгелија, постот на „вистинометар“ е од пред три и пол години

Сликата на Зоран Заев со „мерцедесот“ е од вчера во Гевгелија.
Постот на „вистинометар” е пред три и пол години!
Ете толку може да им се верува на оваа владина структура!
Толку е постот…Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.