Македонија

СЛИКА НА ДЕНОТ: Пред 4 дена во Вевчани со специјалци на МВР и денеска во Нижополе со скии

СЛИКА НА ДЕНОТ: Пред 4 дена во Вевчани со специјалци на МВР и денеска во Нижополе со скии

Две слики, денешната и од пред четири дена се слика за „грижата на власта за здравјето“ на граѓаните во Македонија.

Сликите ги објави Александар Пандов на својот профил на Фејсбук:

– Слика 1: Пред само четри дена беше Вевчанскиот карневал на кој Заев и Спасовски уште сабајлечки ја испратија ЕБР за да разбијат било какво групирање на вевчанци. Слика 2: Денес во Нижеполе, гласи кратката објава на Пандов.Македонија

Заболени
101,214
Мртви
3,111
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 26/02/2021 - 11:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.