Занимливости

#Следиме делење на тендери на најблиското семејство на градоначалникот на Штип

ЉУПЧЕ КОЈ ЗА ОВА ЌЕ СНОСИ ПОСЛЕДИЦИ БЕ ОВОЈ ФАМИЛИЈАТА ТВОЈ ЛИ? ИЛИ ПАК ВМРО Е КАБААТ

Фотографија на Следиме.

Фотографија на Следиме.

Македонија

Заболени
55,127
Мртви
1,546
Излечени
32,894
Активни
20,687
Last updated: 24/11/2020 - 15:11 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.