МакедонијаТОП

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Протест против неправдите

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Протест против неправдите

Протестот од 18 часот можете да го следите во живо на следниов линк:Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.