МакедонијаТОП

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Натпартиски протест за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

Денес во 18 часот започнува натпартискиот протест за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет.

Протестот ќе започна од СЦ „Борис Трајковски“ до Влада на Република Македонија. Поради запазување на здравјето од корона кризата, ќе биде со автомобили.

Во продолжение линк на кој ќе можете во живо да го следите протестотМакедонија

Заболени
89,463
Мртви
2,739
Излечени
74,800
Активни
11,924
Last updated: 21/01/2021 - 05:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.