Занимливости

Славната тенисерка за денот на вљубените во тесно бикини на плажа: Фановите не знаеја каде попрво да ја гледаат Шарапова (ФОТО)

Славната тенисерка за денот на вљубените во тесно бикини на плажа: Фановите не знаеја каде попрво да ја гледаат Шарапова (ФОТО)

Легендарната тенисерка Марија Шарапова се повлече од тенисот минатата година на 32 годишна возраст, но иако се пензионираше таа е се поактивна на социјалните мрежи каде ја следат повеќе од 4 милиони луѓе.

Овие денови Шарапова повторно го привлече целото свое внимание кон себе откако подели провокативна фотографија на својот Инстаграм профил.

Станува збор за фотографија на која тенисерката позира во тесно бикини кое и ги оцртува сите атрибути.

Поводот за оваа фотографија беше денот на вљубените, а под неа Шарапова напиша:

„Среќен ден на љубовта“ од оваа магична плажа.Македонија

Заболени
106,110
Мртви
3,176
Излечени
94,275
Активни
8,659
Last updated: 06/03/2021 - 08:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.