Занимливости

СЛАТКАР СО ПОДРШКА ДО ЗАЕВ ДА ЛЕГАЛИЗИРА МАРАТА ЗАЕДНО ДА ДУВААТ КАКО ПА ДО СЕГА ДА НЕ ДУВАА

КОКА БРАТЧЕ КОКА ТРАВАТА Е НЕБИТНА

Слаткаристика деновиве најави дека подготвува нешто ново со бугарската пејачка Гери Николов, но исто така доцна синоќа на Инстаграм сподели порака на опцијата дневна приказна која привлече внимаение.

„Стоп за емиграцијата со легализација. Ќе бидеме економска СИЛА. Брату смени закон, рецептот го имаш“ и притоа го тагираше премиерот Зоран Заев, а стави и линк од песната  „Отворено писмо“.

Всушност овој цитат на Слаткаристика е дел од споменатата песна.

Македонија

Заболени
26,394
Мртви
897
Излечени
18,430
Активни
7,067
Last updated: 25/10/2020 - 08:41 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker