МакедонијаТОП

СЛАТКА Е ВЛАСТА

ДУИ не вредат 5 пари. - Заев...PSE JO BDI NE OPOZITЕ? -Заев😊

-Колку го даваш голфот?
4.500!
-Скапо. Давам 3.500.
Ај компромис! Дај рака за 4.000!
-Бива!
Ајде аирлија!
Можно е да е слика од 2 луѓе, седнати луѓе, луѓе што стојат и внатре


Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 10:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.