ЖивотСекс

СКОПЈЕ Е НАЈ КУРВАРСКИ ГРАД НА БАЛКАНОТ! ДОЗНАЈТЕ ЗОШТО???

Дали сте знаеле дека Скопје е нај швалерски,односно курвин град на Балканот??? Еве зошто! Во последната деценија внатрешноста на Македонија масовно се иселува,се празнат градовите,а селата тивко изумираат! Луѓето огорчени од се по тешкиот живот и безпарицата,среќата ја бараат претежно во странство,а најчесто како преодна станица им е Скопје,а за некои Скопје е последна станица! Парче леб се наоѓа за сите,а секој печали како и колку може и со што може! Земајќи го во предвид монденскиот начин на живеење,се повеќе Скопски моми си седат немажени,познати како фуфици или милфици,живеат во некој фазон на лагоден живот,со дечковци за секоја потреба и намена,па секоја си има по тројца и тоа со филозофија: еден ме ебе,друг ме шета,а трет ми купуе!

Во прилог на ова оди фактот дека многу неиживеани адолесценти кои сефте дошле до путка,веднаш се женат и кога ќе настапи брачната монотонија,почнуваат да ја живеат втората младост! Обично имале време да направат кеш,бидејќи во брак не ашикувале по кафани со курви и почнуват да трошат! Бркаат млади средношколки,плаќаат шопинзи во Солун или викенд шеми во Банско,а за оние нискобуџетните мачкици,добро е и Берово…Обично ваквиве ,,фраери” или се претставуваат дека се неженети,нели на челото не му пишува или праат прича дека се пред развод,демек дома не му се оди и неможе да ја гледа,,вештерката”,али мора уше малку да изглуми дури да заврши бракоразводната!!! Тука доаѓаат нај конкурентните,тазе натурализирани ,,скопјанки” тако звани провинцијалки,кои ги срушија цените и инвестициите,бидејќи се многу по ,,скромни” од Скопскиве,се задоволуват со скромен кеш за кирија за станот,а башка немора фраерот да ја носи по мотели и да фрла пари и недај боже да го види некој и и каже на женаму…значи станчето е перфектно љубовно гнездо.

Е сега,оние ,,теткици” кои несреќно се омажиле,а среќно развеле,се у потрага да си фатат дечко,помлад 10 години,потентен и потчинет…! Тетица знае,а тој може! Страшна комбинација! Значи не се знае кој со кого легнува,а со кој се буди! Некогаш беше у мода да си и прв на девојката,а сега е у мода ако си и прв у ден добро е…затоа утринскиот секс е нај сигурен,бидејќи денот е долг,ако чекаш да дојде ноќ,може ќе бидеш втор или трет…али јебига,не е сапун да се истроши,но со тек на време стануе течен сапун! Е затоа Скопје е нај ебачки град на Балканот и нај посакувана дестинација за живеење или престој!Македонија

Заболени
106,832
Мртви
3,185
Излечени
94,461
Активни
9,186
Last updated: 07/03/2021 - 06:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.