Црна Хроника

СКОПЈАНКА СКОКНАЛА ОД ПЕТТИ КАТ Девојката е на клиника со тешки телесни повреди

Девојката е моментално на клиниката КАРИЛ со тешки телесни повреди.

Доцна попладнево дошло до обид за самоубиство во скопската населба Аеродром, објави порталот „Локално“.

Според информациите, Т.С. родена 1991 година се фрлила од 5-ти кат од зграда на булевар „АВНОЈ“. Девојката е моментално на клиниката КАРИЛ со тешки телесни повреди.

 

Полициски службеници во моментот вршат увид на местото на настанот.


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.