Црна Хроника

Скопјанец ја натепал мајка си не му дала пари за кафе и да иде на жичара со дечко му

На 25.06.2022 во 01.00 часот на подрачје на Центар од полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје е лишен од слобода К.Т.(31) од Скопје, постапувајќи по пријава од 00.30 часот според која на 21.06.2022 околу 19.00 часот во семејниот дом на подрачјето на Центар физички ја нападнал неговата мајка. По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.