ЗанимливостиТОП

СКАНДАЛОЗНО: НАЈАВА УТРЕ ЧИТАЈТЕ ПИСМО НА ДОЛГОГОДИШЕН ВРАБОТЕН ВО КАТАСТАР, ШТО СЕ СЛУЧУВА ВО ИНСТИТУЦИЈАТА

ВО ПОНЕДЕЛНИК ЧИТАЈТЕ СКАНДАЛОЗНО ПИСМО ОД ВРАБОТЕН ВО КАТАСТАР ЗА ШВАЛЕРОТ ТУНЏЕВ И КОНДОМИТЕ НА БУЗО ВО ФИОКА

текстот е објавен на овој линк ТУКАПоврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.