БалканСекс

Скандал во Србија: Познат пејач на тинејџерка ѝ испраќал снимки кај што мастурбира

ШАКО ДРКО

Šako Polumenta

Познатиот српски фолкер Шако Полумента е фатен на дело токако на малолетно девојче ѝ испраќал видеа како се самозадоволува. Семејството на тинејџерката ги споделило видеата со редакцијата на српски „Курир“, а на нив се гледа голиот музичар, кој ја повикува на сексулни односи.

Мајката на девојчето вели дека е згрозена од содржината на видеото и дека воопшто не ни сака да зборува за „тој човек“.

Полумента, пак, се побунил зошто медиумите го тормозат за оваа „стара снимка“, кога тој имал направено толку убави работи.

Видео тука



Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.